ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Hayvanlar Alemi > Sürüngen
Solucan Gübre Üretimi +Kırmızı Kaliforniya Solucanı +Ekipmanları İlan no : #14791
İlan Detayı
Mega Foto
0,10 TL
Kayseri / Özvatan /
İlan Tarihi 21/10/2015
Cinsiyet Her İkiside Var
Kimden Sahibinden
Üye Bilgileri
Adı : Ahmet
Soyadı : Cayir
Telefon : 5332733013
Üyelik Başlangıcı : 21-10-2015
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

Selâm  Arkadaşlar,

rnrn

Bugüne kadar göstermiş  olduğunuz  ilgiden dolayı  çok teşekkür  ederiz. Ülkemizin farklı  bölge ve şehirlerinde  bize referans olan tüm iş arkadaşlarımıza  minnettarız.

rnrn

Avrupa standartlarında ki modern Solucan gübre üretim tesislerini güzel ülkemize kazandırmaktan gurur duyarız. Modern ve tam otomasyon ortamında üretim modelimizle, sektörümüze vermicompost üretiminde globalleşen dünyada ve ülkemizde lâyık olduğu yere çıkarmanın gayreti içinde  olacağız.

rnrn

Evet Kırmızı Kaliforniya Solucanı  malumunuz... Burada şu noktaya değinmek isterim.

rnrn

Solucanlar, dünyada hiç bir hayvanda bulunmayan ideal geri dönüşümcü hayvanlardır. Ülkemizdeki Solucan gübre üretim sistemleri ve ırkları çöp  tenekesinde ki yerini almıştır. Üretici, ürettiği  gübreden solucanını dahi ayıramıyorsa ve dahası üretim modeli ve aşamaları konusunda malesef  çok geri ve derme çatma yapılar  içerisinde devam ettirmektedir.

rnrn

Sloganımız; Solucanı kontrol etmezseniz, Solucan sizi kontrol eder.

rnrn

Almanya da ki partner şirketimiz ile  birlikte  bilgi ve deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan kıvanç duyarız.

rnrn

Kompost ve Balıkçılık sektörünün Avrupada ki vazgeçilmezi olan Kırmızı Kaliforniya Solucanı (eisenia hortensis) artık ülkemizde....

rnrn

Kendi Solucanını Kendin Üret...

rnrn

Kırmızı Kaliforniya Solucan Yumurtası...

rnrn

Vermicompost Üretim modelimizde çığır açacak projemizi, inşallah Türkiye de de başlatıyoruz. Avrupa nın tek ve Alman patentli solucan yumurta ayırma makinası ile artık gübre içerisindeki yumurtaların ayrıştırılması mümkündür. Taze ve hijyenik bir ortamda ayrıştırılan yumurtalar soğuk hava depomuzda mama ile buluşana kadar muhafaza edilmektedir. 

rnrn

Solucan yumurtaları 2-4 mm büyüklüğünde olup, ırkına göre yumurta içerisinden  1 ila 7 Solucan çıkabilir. Eisenia Hortensis ırkının yumurtasından ortalama 2 Solucan çıkar.  Yani 1.000 Solucan yumurtasından yaklaşık  olarak 3 ayin sonunda 2.000 yetişkin Solucan dünyaya gelir.
rnTaze solucan yumurtası ağırlıklı olarak yeşil renktedir. Yumurta, Mama ile buluştuktan sonra nemlendirme ve ortam sıcaklığı ayarlanır ve uygun döllenme sağlanmış olur. Yumurtalar kahverengimsi renk aldığı zaman kuluçka dönemi biter ve solucanlar hızlı bir şekilde çıkmaya başlarlar.

rnrn

Solucan yumurtasının en büyük getirisi, elinizde büyüyerek 2 ay gibi kısa sürede  yetişkin Solucan olurlar. Ortama adaptasyonda ve mamaya uyumda %100 başarılıdır. Safkan kırmızı kaliforniya solucanlarımız daha dirençli ve cinslerine göre daha iştahlıdır. .
rnAyrıca balıkçılık, yem ve kozmetik sektörünün de vazgeçilmezlerindendir.

rnrn

Solucanlar belli bir yerden başka bir yere taşınırken, strese bağlı büyük kayıplar söz konusudur. min. %10 + Mama ve ortam değişikliğine bağlı kayıplarıda ilave ettiğimiz zaman kayıp oranı min. %20.. Aldığınız canlı yetişkin solucanların sağlıklı ve yaşlarını, 4-5 yıllık Solucan ömrü boyunca hiçbir zaman bilemeyeceksiniz... 

rnrn

Solucan yumurtalarımızın faydaları ve avantajları açıkçası saymakla bitmez. 

rnrn

Ister Kırmızı Kaliforniya Solucan Yumurtası, ister Kırmızı Kaliforniya Solucanı...  Kararı size bırakıyoruz...

rnrn

Teknik destek ve tam ve yarı otomatik sistemimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

rnrn

Saygılarımla

rnrn

Ahmet Cayir

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin