ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Alışveriş > Fotoğraf ve Kamera
Panasonic AG-AC8 Profesyonel Video Kamera İlan no : #16008
İlan Detayı
Mega Foto
3.699,90 TL
İstanbul / Tuzla / Tepeören Mahallesi
İlan Tarihi 08/12/2015
Üye Bilgileri
Adı :
Soyadı :
Telefon :
Üyelik Başlangıcı :
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

ÜRÜNLERİMİZİ SATIN ALMAK  İÇİN AŞAGIDAKİ SİTEMİZİN ADRESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

rnrn

 

rnrn

                     http://www.arkawm.com/panasonic-ag-ac8-profesyonel-video-kamera.html

rnrn

 

rnrn
 Panasonic AG-AC8 Profesyonel Video Kamera
rnrn
Ana Özellikler
rnrn
 
rnrn
2 adet SD karta eş zamanlı kayıt
rnrn
21x optik zoom, iA 50x& 1080 çözünürlük
rnrn
Yeni profesyonel omuz tip tasarım
rnrn
 
rnrn
Teknik Özellikler
rnrn
 
rnrn
Eş zamanlı kayıt
rnrn
Geniş açı 28mm / F1.8iA 50x zoom (optik 21x)
rnrn
1/4.5 tip 4.14M S-FSI
rnrn
460,800 piksel
rnrn
3 tip dokunmatik LCD panel Hibrit 5 aks OIS
rnrn
 
rnrn
Full-HD 1080P AVCCAM omuz kamerası, olağanüstü ergonomi ve kulanım özelliklerine, iki SD Card’a aynı anda kayıt yapabilme özelliğine, 21x optik zooma ve 50x zooma kadar akıllı otomatik moda (iA) sahiptir.  AG-AC8’’nın heyecan verici özellikleri, düğünler, firma seminerleri ve konferanslar, belgeseller ve doğa filmleri, spor etkinlikleri ve gösteriler gibi yüksek performans gerektiren uygulamalarda profesyonel ve yarı-profesyonel kullanıcılar için mükemmel bir seçenek sunmaktadır.
rnrn
 
rnrn
Çift SD Card yuvası ve bu kartlara eş zamanlı kayıt yapabilme özelliği sayesinde AC8 ’, yeni Auto Switch özelliği ile, daha uzun süreli kayıtların yapılabilmesine olanak sağlarken, değerli anların hiç kaçırılmaması için bilinen Panasonic güvenilirliği ve kalitesini sunmaktadır.  Relay scene özelliği, Auto Switch kesintisiz kayıt devrede iken ses kaydının yapıldığı SD kartın değiştiği anda ses kaybı olmaması için harici bir sabit disk kullanarak kesintisiz ses kaydının devam etmesini sağlar.
rnrn
 
rnrn
AG-AC8 , en sıkışık ortamlarda kameranın nesneye yakın olduğu anlarda bile mükemmel kayıt kalitesi sunan geniş açı 28mm / F1.8 lens ile birlikte gelmektedir. Bu lens ile, sahnedeki tüm önemli anlar ve ayrıntılar kayıt altına alınabilirken, AG-AC8 kamera da, esneklik ve kullanım kolaylığına genellikle ihtiyaç duyulan spor etkinlikleri, düğünler, belgeseller ve filmler gibi uygulamalar için kullanışlı bir çözüm haline gelmektedir.
rnrn
 
rnrn
Operatörün her an kamerayı kontrol edebilmesini mümkün kılan oldukça stabil ve ergonomik tasarım yapısı ile İA Akıllı Auto mod, profesyonel ayarları elle yapmanın mümkün olmadığı kısıtlı zamanlarda oldukça yararlı olmaktadır.  Kamera 21x optik zooma sahiptir ve iA modda iken 50x’e kadar zoom mümkündür.  4.14M S-FS ile birlikte sunulan A 1/4.5 tip yüksek hassasiyetli algılayıcı, en zayıf aydınlatılmış ortamlarda bile parlak ve keskin görüntü garanti etmektedir.
rnrn
 
rnrn
AG-AC8 ’kameranın kontrol ayarları, 460,800 piksel dokunmatik LCD panel ve Smart Touch özelliği ile kolayca yapılabilmektedir.  AVCHD ilerlemeli kayıt modları 1920x1080/50p max 28Mbps, 1920x1080/50i max 24Mbps’dan 1280 x 720 8Mbps (PM mode)’a kadardır ve güçlük bir 5 aks hibrit OIS (Optik Görüntü Sabitleyici) ile desteklenen görüntü sabitleme özelliğine sahiptir. Kayıtlar harici bir sabit diske hızlıca aktarılabilir. Böylelikle, hem yedekleme ile aklınızın rahat olmasını sağlarken hem de post prodüksiyonda esneklik ve hız sunar. Tüm bunların yanında AG-AC8, Eye-Fi ™ SD Card uyumludur, bu sayede ağa bağlanabilen cihazlara hızlı, kolay ve sorunsuz   kayıt aktarımı sağlar.
rnrn
 
rnrn

 

rnrn

1j6jE1.jpg

rnrn

                                        DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN AŞAGIDAKİ SİTEMİZİN ADRESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ
rn
rn                                                      

rnrn

                                                                                          http://www.arkawm.com/

rnrn

 

rnrn


rn
rnKredi Kartı, Taksit, Havale, Eft ve İsterseniz Aras yada Yurtiçi Kargo firması ile kapıda ödeme hizmetimiz mevcuttur.

rnrn

Ürünü kapıda ödeme almak için İlan Sahibine Mesaj Gönder kısmından;

rnrn

Adsoyad, Tel , Açık Adres yazıp kapıda ödeme sipariş bilgilerinizi gönderebiliriz..Yada yukarıdaki telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz.  www.arkawm.com  üzerinden bekleme yapmadan hızlıca siparişinizi girebilirsiniz.Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz içinTeşekkür Ederiz !

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin