ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
İş Makinaları > Satılık
LASTİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ İlan no : #26751
İlan Detayı
Mega Foto
1 TL
İstanbul / Başakşehir / Ziya Gökalp
İlan Tarihi 28/04/2018
Cinsi 1
Üye Bilgileri
Adı : MT MAKİNA
Soyadı : MAKİNA
Telefon : 2126133182
Üyelik Başlangıcı : 29-06-2015
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

Faydalı ömrünü tamamladığı belirlenerek araçtan sökülen, orijinal veya kaplanmış, bir daha araç üzerinde lastik olarak kullanılamayacak durumda olan ve üretim esnasında ortaya çıkan ıskarta lastikler ömrünü tamamlamış lastik (ÖTL) olarak tanımlanır.  ÖTL’ lerin çevreye ve insan sağlığına ciddi zararları vardır. Atık lastiklerin bu zararlı durumlarından yola çıkarak lastiklerin geri dönüşümünü daha hızlı ve pratik olarak sorunsuz bir şekilde yapabilen bir lastik geri dönüşüm hattı ürettik. Lastik geri dönüşüm tesisimizde, otomobil lastiğinin yanı sıra kamyon, iş makinası ve tarım makinaları lastiklerinin de geri dönüşümünü yapabilirsiniz. Tesiste, otomobil lastiği dışında ki hurda lastiklerin öncelikli olarak hidrolik tel çekme makinemizde lastiklerin telini çıkarıyoruz. Telleri çıkarılan lastikler taşıyıcı bantlara yüklenerek ön kırmaya yönlendirilir. Ön kırıcıda parçalanan lastikler, birkaç farklı kırıcılarımızdan geçerek daha küçük ölçülere getirilir ve bu işlem sonunda kauçuk granül elde edilir. Ayrıca talebe göre hattın devamına granül tozu elde edebileceğiniz makinelerde üretmekteyiz. Bu işlem sonunda istenilen mikron ölçülerinde lastik granül tozu elde edilmektedir. Lastik geri dönüşüm hattımız, tam otomatik ve yarı otomatik olmak üzere iki farklı tiptedir.

Geri dönüşümü yapılan lastiklerin kullanım alanı çok geniştir. Lastik geri dönüşüm tesislerimizde, kauçuk granül, çelik tel ve kord bezi (tekstil parçacıkları) elde edilmektedir. Burada oluşan granül lastikler, kauçuk imalatında, halı saha ve oyun parkı zeminlerinde, lastik karo taşı üretiminde, makine takozu üretiminde ve asfalt yollara bariyer yapımında kullanılmak üzere geri kazanılmaktadır. Teller de metal ihtiyacı olan alanlarda kullanılmak üzere balyalama preslerimiz de sıkıştırılarak kullanıma sunulmaktadır. Kort bezi ise, polyemit özellikli olması nedeniyle çok pahalı bir maddedir ve tekstil sektöründe kullanılmaktadır. Tesis ölçüleri lastik türü, kapasite ve müşterinin isteklerine göre tasarlanmaktadır. MT olarak, lastiklerin geri dönüşümü için, kullanımı kolay lastik geri dönüşüm tesisleri üretmekteyiz. Lastik geri dönüşüm tesisi, servis ve bakımında hızlıca müdahale gerçekleştirilir. Farklı kapasite ve çeşitlerde lastik geri dönüşüm tesisi üretimlerimiz mevcuttur. Verimli teknoloji ve enerji özellikle sürekli çalışan makineler için önemlidir. MT teknolojisi, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performansı mümkün kılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

BALIK UNU İŞLEME TESİSİ

Balık-Öğütme İşleme Tesisimiz, sıcak hava kurutucu ile tüm taze deniz ve su sakatattan birinci sınıf balık unu üretmektedir. Ham madde yağ içeriği% 2,5'i aşan ürünler petrol çıkarma işlemine tabi tutulmalıdır. Yağsız malzemeler ise %2,5’in altında ocaklardan ve press makinalardan geçerek ayrı bir hazneye taşınır. Balık yağı, yakıt olarak kullanılır, bunu sayesinde ham malzemenin yağ oranı %8.9’u geçer ise makinanın çalışma yakıtı için de yeterli olur. Tesisin çalışabilmesi için, her vardiyada yarı yarıya iki işçi gerektirir (sadece ‘yağsız' malzeme işlenirken bir tane gerekir). MT teknolojisi,kırma,öğütme,ezme sistemlerinde, minimum enerji sarfiyatı ve maksimum performans sağlar

 

 Haritadaki Yeri
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin