ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Alışveriş > Elektronik
JEO FİNDER AZ YENİ 2023 DEDEKTÖR TEKNOLOJİSİ İlan no : #24876
İlan Detayı
Mega Foto
2.400 TL
İstanbul / Üsküdar / Murat Reis Mahellesi
İlan Tarihi 28/11/2016
Üye Bilgileri
Adı : DEDEKTÖR
Soyadı : MARKET
Telefon : 5427471918
Üyelik Başlangıcı : 30-09-2016
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama


rn

rnrn

JEO FİNDER A-Z 2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ DEVAM EDİYOR.

rnrn

"Artık benimde kaliteli tam donanımlı bir cihazım olsun" diyorsanız , inanılmaz özellikler süper indirimli fiyatıyla rakiplerini kıskandıran marka...

rnrn

 

rnrn

rnrn

İnanılmaz özellikler süper indirimli Jeo Finder AZ derin altın ve define arama dedektörü 2 Mt. net 4 Mt gerçek derinliklere sahiptir. JEO FİNDER AZ 2 Mt ile 4 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri yüksek oranda bulabilme özelliğine sahiptir. JEO FİNDER AZ Derin define arama dedektörü tespitini yaptığı metal objelerin genel arama modunda 4.7 inç Renkli TFT ekranında yukarıya doğru sesli ve renkli grafikler çizerek size bildirmektedir. JEO FİNDER AZ genel arama ekranında toprak altındaki tünel ve boşlukları oda mezarları tespitinde ise 4.7 inç Renkli TFT ekranında mavi renklerde aşağıya doğru sessiz grafikler çizerek bize bildirmektedir. JEO FİNDER AZ Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 ileri Dedektör teknolojileri serilerinden biridir. JEO FİNDER AZ yarı Android Renkli 4,7 inç TFT ekran özelliği ve ara yüz tasarımı 7.4 Volt 3400 ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. JEO FİNDER AZ Dedektörün üstün donanım özellikleri indirimli süper fiyatıyla kesinlikle görüp test etmenizde diğer marka modellerle karşılaştırmanızda fayda vardır.

rnrn

 

rnrn

rnrn

 

rnrn

JEO FİNDER AZ Derin dedektör inanılmaz özellikler süper fiyatıyla toprak ve kayaların içindeki işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarını tespitlerini ve ayrımlarını yüksek oranda yapabilmektedir. JEO FİNDER AZ bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu 4.7 inç rekli tft ekran arayüz göstergesinde ayrım modunda sağ barlar yukarı doğru sarı renkte farklı ses tonunda bize yüksek oranda bildirmektedir. Aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. JEO FİNDER AZ Toprak altında bulunan obje ve parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 2 Mt. net 4 Mt ye kadar derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir. JEO FİNDER AZ Herkesin satın alabileceği fiyatıyla inanılmaz özellikleriyle 2023 dedektör teknolojileri serisinden biridir.

rnrn

JEO FİNDER AZ Süper özelliklere sahip indirimli define dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi serilerinden biri olan JEO FİNDER AZ boşluk bulucu derin Dedektör aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran barlarının mavi renkte yukarı doğru ve yazıyla boşluk yazarak anlamanızı sağlar. JEO FİNDER AZ rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması tam donanımlı ve özelliklere sahip olmasına rağmen herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği gelecek zamanın dedektör teknolojisidir.

rnrn

 

rnrn

 

rnrn

rnrn

JEO FİNDER AZ Dedektörün Değerli metal ayrım özelliği ; jeo finder az toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini 4. 7 inç renkli TFT ara yüz ayrım modu ekranında sağ barlar yukarı doğru farklı seste ve yeşil renk tonlarıyla beraber yazıyla da değerli olarak ara yüz ekranında yüksek oranda size bildirmektedir. Jeo finder az aynı zamanda tespiti yapılan değerli objenin tahmini derinliğini 2 Mt net 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. JEO FİNDER AZ altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. JEO FİNDER AZ aynı zamanda 2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. JEO FİNDER AZ ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem uygun indirimli fiyatı ile hem de tam donanımlı özellikleri ile rakiplerinden tartışmasız açık ara ileride olduğunu göreceksiniz.

rnrn

rnrn

 

rnrn

Mineral Ayrım Özelliği ; JEO FİNDER AZ Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir. Özellikle madenli ve mineralli topraklarda JEO FİNDER AZ altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. JEO FİNDER AZ altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde zaman zaman azda olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir. JEO FİNDER AZ piyasada yerli yada avrupadan gelen yüksek fiyatlarda satılan dedektörlere oranla madenli bölgelerde çok daha sağlıklı çalıştığı görülmüştür.

rnrn

JEO FİNDER AZ tam donanımlı derin altın ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 2 Mt Net 4 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. JEO FİNDER AZ dedektör ile tespit yaptığımız objelerin cihaz hafızasına kaydettiğimizde derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

rnrn

rnrn

 

rnrn

JEO FİNDER AZ süper donanımlı derin define Dedektörü Cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini 4.7 inç TFT ekranında bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek ayarlarını yapabilirsiniz.

rnrn

JEO FİNDER AZ Diller bölümü; Jeo finder az altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF yarı adroid ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz.

rnrn

NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

rnrn

 

rnrn

rnrn

 

rnrn

GOOGLE ARAMA MOTORUNA,www.azizdedektor.com YAZARAK EN İYİ MARKALARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ

rnrn

İLETİŞİM

rnrn

0542 747 19 18 --- 0532 747 19 17 --- 0216 342 58 59

rnrn

MURATREİS MAH.NUHKUYUSU CAD.REFAH APT. 289 /6

rnrn

ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

rnrn

 

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin