ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Hizmet > Bilgisayar ve Bilgi İşlem
Göksim Gurme Tablet Menü Programı ve Pos Sistemleri İlan no : #26973
İlan Detayı
Mega Foto
750 DOLAR
İstanbul / Bahçelievler / Bahçelievler Merkez
İlan Tarihi 09/06/2018
Üye Bilgileri
Adı : İbrahim
Soyadı : Karasulu
Telefon : 5462443612
Üyelik Başlangıcı : 09-06-2018
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

Göksim  Gurme Tablet Menü Programı ve Pos Sistemleri

Hurru

Cafe/Restoranlar için İnteraktif Menü Uygulaması

Hurru Uygulaması ile işletmeniz dijital ortamda yaşamaya başlıyor. Her an değişebilen menüler, kampanyalar, rezervasyon imkanı, online sipariş ve aklınıza gelen yada gelmeyen seçeneklerin sunulduğu Hurru uygulaması ile hayat daha eğlenceli hale geliyor.

Gereksiz yere katalog, broşür gibi reklam ürünlerine harcama yapmayarak bütçenize ve doğaya katkı sağlamış olacaksınız. Sahip olduğunuz dinamik katalog daima müşterilerinize en güncel haliyle iletilir

 

Mobile, Digital Menu, Branding

İşletmenizin menüsünü standart kağıt menü yerine Hurru üzerinden sunabilirsiniz. Satışını veya tanıtımını yapmak istediğiniz ürünleri müşterinin göz zevkine hitap ederek sunabileceksiniz.

 

Admin Panel, Menu Catalog, Prices

Yönetici paneli üzerinden yeni ürün ekleyebilir, çıkarabilir ve fiyatlarda değişiklik yapabilirsiniz.

 

Order System, Payment, Present

Müşterilerinize Hurru üzerinden mutfağa sipariş verdirebilirsiniz. İşletmenize gelinmeden Hurru App üzerinden Online sipariş alabilirsiniz. Satışını veya tanıtımını yapmak istediğiniz ürünleri müşterinin göz zevkine hitap ederek sunabileceksiniz.

 

Technology, Experience, Branding

Müşteriler için kullanıcı dostu dijital menü işletmenize kalite ve farklılık getiriyor. Hurru Teknolojisi ile restoran siparişi müşterinin iyi bir deneyim yaşaması, kaliteli hizmet sunumu, prestij ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

Maps, Navigate, Near to

Haritada işletmenizin bulunduğu konumu, müşterinizin bulunduğu yere en yakın işletmenizi gösterebilirsiniz. Müşterinize Hurru üzerinden şikayet ve öneri gönderebilme imkanı verebilirsiniz. İşletmenizin adres ve telefon bilgilerini Hurru üzerinde gösterebilirsiniz.

 

Call, Waiter, Bill

İşletmenizde garson yerine Hurru üzerinden mutfağa sipariş verdirebilirsiniz. Hurru üzerinden hesap isteme imkanı sunabilirsiniz.

 

Reservation, Online, Company

Hurru App üzerinden rezervasyon alabilirsiniz. Günümüz teknolojisini kullanarak sunduğunuz ürünler müşterilerinizi memnun edecek ve daha kolay satış yapmanızı sağlayacaktır.

 

Events, Promotions, News

Etkinliklerinizi bilgi olarak müşterinizin telefonuna gönderebilirsiniz. Güncel olan kampanyaları duyurabilirsiniz. Yeni ürünler, kampanyalar ve duyurularınızı programı indiren tüm kullanıcılara kolaylıkla iletebileceksiniz.

 

Facebook, Twitter, Favorites, Share

Müşterilerinize beğendikleri tüm özellikleri kendi Facebook/Twitter sayfalarında paylaşma imkanı sunabilirsiniz. Ayrıca beğendikleri menüleri favorilere ekleyip çıkarabilirler.

Uygulama Android,Windows,İos işletim sistemli telefonlarda çalışmaktadır store dan hurru yazıp indirererek inceleyebilirsiniz

  • www.menutablette.com
  • İBRAHİM KARASULU
  • SATIŞ KOORDİNATÖRÜ
  • GSM/VİBER/WHATSAPP/LİNE/TİCTOC 90532 412 6149/90546 244 3612/90507 864 4794
  • SKYPE:ikarasulu  MSN i.karasulu@hotmail.com
  • GÖKSİM BİLİŞİM POS SİSTEMLERİ ve YAZILIM HİZMETLERİ
  • ÇAĞRI MERKEZİ:0850 611 0 116  TEL:0212 903 0 963
  • SİTELERİMİZ
  • www.menutablette.com
  • www.goksim.com


    Kimden
Sahibinden
Mağazadan
Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin