ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Alışveriş > Güzellik ve Kozmetik
Eeose Sakal Serumu İlan no : #19364
İlan Detayı
Mega Foto
44 TL
Ankara / Çankaya / Balgat Mahallesi
İlan Tarihi 05/05/2016
Üye Bilgileri
Adı : Botanik
Soyadı : Ecza
Telefon : 3124444996
Üyelik Başlangıcı : 23-03-2016
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

Eeose Sakal Serumu ürününü mağazamızdan çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz! Bu serum tüm cilt tipleri için uygundur.

rnrn

Eeose Sakal Serumu Kullanımı

rnrn

Günde sadece bir kez uygulanır, cildin derin epidermis tabakasına ulaşıp etkisini gösterebilmesi için uygulama öncesi sakal varsa traş edilmelidir.

rnrn

Eeose Sakal Serumu Fiyatı

rnrn

 

rnrn


rnBu serumun fiyatı Botanik Ecza'da gerçekten çok uygun! Mağazamızda bu ürün için istenen fiyat sadece 44.90 TL'dir. Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Mağazamızda 60 ml'lik tüp şeklinde satılmaktadır. Ürün hakkında satın almadan önce uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
rn
rn"Eeose Sakal Serumu işe yarıyor mu?" ve "Eeose Sakal Serumu ne kadar sürede etkisini gösterir?" gibi sorularınıza en doğru cevapları Eeose Sakal Serumu Yorumlar sayfasından bulabilirsiniz. Kulllanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. Ekşi sözlük ve diğer pek çok sosyal medya platformunda “eeose sakal serumu ekşi” ve "eeose sakal serumu forum" başlıklarında tartışılan, Facebook’ta birçok yorumun geldiği bu ürünü mağazamızdan hemen satın alabilirsiniz.

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin