ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
İnternet > Websitesi
Bilgisayarınızdan para kazanın İlan no : #19512
İlan Detayı
Mega Foto
1 TL
Ankara / Çankaya / Osmantemiz Mahallesi
İlan Tarihi 12/05/2016
Günlük Tekil Hit 200
Üye Sayısı 2000
Alexa Sıralaması 11112323
Trustrank 2323231
Sitenin Açılış Yılı 2016
Pagerank 1
Hosting Dahil mi Evet
Adsense Reklam Gösterebiliyor mu Evet
Üye Bilgileri
Adı : erkin
Soyadı : demir
Telefon : 5333446871
Üyelik Başlangıcı : 12-05-2016
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

http://www.kairosplanetankara.com

rnrn

KAİROS TEKNOLOJİ NEDİR, NE İŞE YARAR? 

rnrn

1- Kairos Teknoloji bilgisyarinizi gunluk 10 saatligine server olarak buyuk sirketlere kiralayarak ve o sirketlerindosyalarinin sifrelerini sizin bilgisayarlariniza gondererek anonim bir koruma network u saglar ve size kira bedeli olarak aylik ve gunluk belirli bir ucret oder.

rnrn

2- Evinde iş yerinde bilgisayarın açık dursun sen sadece bilgisayarın açık diye para kazan hemde internet paketini geçmeden veya başka ek masraf çıkmadan. Araştırması sizden... 

rnrn

3- Paket satın alımınızdan sonra programı kurun ve arka planda çalıştırın siz günlük normal rutin işlerinizi yapın bilgisayarınızı dilediğiniz gibi kullanın arkada sizin için para kazanan biri olsun.
rn
rn4- Yapmanız gereken bilgisayarınızı günlük sadece 10 saat açık bırakmak. Bu sisteme inanmayan arkadaşlar kendileri araştırabilirler. Bu sistem gerçek ve kesinlikle kazandırıyor. Eğer kanıt istiyorsanız  bizlerle iletişime geçerek aklınıza takılan en ufak sorulara cevap arayabilirsiniz.

rnrn

Arkadaşlar kairosu araştırdınız üye olmak istiyorsanız kesinlikle Invite code olması lazım. Nedir bu invite code sizi üye yapan kişinin kodudur. Sizi üye yapan kişi sizin aldığınız paketin yüzde 15 ni üyeyaptığı için ikramiye alır. Benim size teklifim benim aracalığımla üye olduğunuz taktirde alacağım yüzde 15 in yüzde 10 nu cayma hakkı olan 14. günün sonunda 15. günde hesabınıza göndermeyi teklif ediyorum. Nerden çıktı bu fikir kardeşimi üyeyaptığımda herkese bu şekilde yapmamı tavsiye etmesi üzerine geldi aklıma. Bakın o kadar kairosçu varsahibindende kimden üye olursanız olun herhangi bi paylaşımları yok. Ben size kairosa başlarken paketinizini yüzde 10 ucuz almayı teklif ediyorum. 

rnrn

whatsapp grubumuz vardır. Burda paylaşımlarımız oluyor. Yardımlaşmak bilgilerimizi paylaşmak ilkemizdir
rn
rn
rn 

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin