ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Başakşehir Bulvar İstanbul Fiyatları
25-03-2015

 Emlak Konut’un Başakşehir’deki en lüks projesi Bulvar İstanbul, konutların satışını yüzde 90’ını 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak satış ve hasılat rekortmeni oldu.

rn

Bulvar İstanbul, satışa çıktığı 2013 yılının aralık ayından bu yana projenin yaklaşık yüzde 90’lık bölümüne denk gelen 1.550 adet konutun satışını tamamladı. Bulvar Rezidans’a gösterilen yoğun ilgiyi anlatan Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, proje hakkında şunları söyledi: “Bölgenin ilk lüks konut projesi Bulvar İstanbul projemiz ve projenin yeni etabı aynı zamanda bölgenin ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans ile elde ettiğimiz satış başarısı ve konsepti sayesinde Başakşehir’e yeni bir soluk kazandırdık.

rn

Başakşehir’in ilk rezidansı özelliğine sahip Bulvar Rezidans, ayrıcalıklı konumu ve proje özellikleriyle oturum ve yatırım amaçlı ev sahibi olmak isteyenlerden beklediğimiz gibi büyük ilgi gördü. İstanbul’un yeni yükselen değeri Başakşehir’in lokasyon olarak en değerli alanında konumlanan Bulvar Rezidans’ın ilerleyen dönemlerde yatırımcılarına ve ev sahiplerine yüksek prim getireceğini öngörüyoruz” dedi.

rn

Başakşehir Bulvar Rezidans satılık daire tipleri arasında 3+1'den 7+1 dublekse kadar farklı seçenekler yer alıyor. Proje Bulvar İstanbul İş Ortaklığı imzası ile hayata geçiriliyor.

rn

Yeni kampanyasını 16 Mart Pazartesi günü tanıtacak olan Bulvar Rezidans Başakşehir projesi 37 kattan oluşuyor. Proje Bulvar İstanbul'un yeni etabı olarak inşa ediliyor.

rn

Başakşehir Bulvar Rezidans satılık daire tipleri 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon dubleks, 6 oda 1 salon dubleks ve 7 oda 1 salon dublekslerden oluşuyor.

rn

Bulvar Rezidans Evleri Kanal İstanbul'a, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne, TEM Otoyolu'na, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, metroya ve Sağlık Kent'e yakın bir bölgede yükseliyor.

rn

Başakşehir Bulvar Rezidans satılık daire sayısı 165 adet olarak belirlendi. İstanbul Başakşehir'de bulunan proje 14 Şubat'ta iki günlüğüne ön satışa çıkarak 1.000'in üzerinde ön talep topladı.

rn

Bulvar Rezidans ulaşım bilgisi kapsamında proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ve Kanal İstanbul'a yakın bir bölgede bulunuyor. Projede toplam 165 adet daireye yer veriliyor.

rn

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa edilen Bulvar Rezidans Konutları Bulvar İstanbul’un yeni etabı olarak hayata geçiriliyor. Proje 37 kattan meydana geliyor.

rn

16 Mart Pazartesi günü yeni kampanyası tanıtılacak olan Başakşehir Bulvar Rezidans Evleri 14 Şubat'ta iki günlüğüne ön satışa çıkarak 1.000'in üzerinde ön talep topladı.

rn

Bulvar Rezidans Başakşehir'de yer alan daire tipleri 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon dubleks, 6 oda 1 salon dubleks ve 7 oda 1 salon dubleks olarak dizayn edildi.

rn

Bulvar Rezidans ulaşım!
rnİstanbul İş Ortaklığı imzası ile yükselen Bulvar Rezidans lokasyon olarak TEM Otoyolu'na, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne, metroya, Sağlık Kent' ve Kanal İstanbul'a yakın bir bölgede bulunuyor.

Diğer Haberler
Sahibinden ücretsiz ilan ver detaylı anlatım
Sahibinden ücretsiz Satılık Emlak ilanlari Nasıl Verilir
Sahibinden ücretsiz ilan Emlak Daire ilanı Nasıl Verilir
sahibinden ilan verin
Sahibinden İlan Ver
Son Dakika Gündem ve Magazin Haberleri Sitesi
İlan Verme Kuralları
İlan verilmesi Yasaklı Ürünler Listesi
ilanburada.com scripti
Başakşehir Bulvar İstanbul Fiyatları
SeaPearl Ataköy Fiyatlar Lokasyon
Westside İstanbul fiyatlar
Küçükçekmece’de inşa edilen Tema İstanbul’da konut teslimleri çok yakında
Evko İnşaat'tan Maltepe'ye 450 konutluk yeni proje
Oryapark İstanbul Ümraniye projesi satışta
KİPTAŞ İstanbul Bahçeşehir'de 2 bin 200 sosyal konut yapacak
Still İstanbul Adoria 169 bin TL’den satışta
Günün Öne Çıkan İlanları Dopingi
Sahibinden ücretsiz ilan Nasıl Verilir
İşyeri Kontrat Örnekleri En Son 2012, 2013 Yılı
Toplam 2 sayfa haberin 1. sayfasındasınız.
1  |  2    Sonraki >>    

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin