ücretsiz ilan ver ilan

Detaylı Arama
 
Alışveriş > Elektronik
ALAN TARAMA HEDİYELİ DERİN ARAMA DEDEKTÖRÜ GOLD FİNDERA5 İlan no : #24878
İlan Detayı
Mega Foto
4.900 TL
İstanbul / Üsküdar / Murat Reis Mahellesi
İlan Tarihi 28/11/2016
Üye Bilgileri
Adı : DEDEKTÖR
Soyadı : MARKET
Telefon : 5427471918
Üyelik Başlangıcı : 30-09-2016
Kullanıcı Profili
Diğer İlanları
Favori Üyelerime Ekle
 
Açıklama

rnrn

A5 GOLD FİNDER 2023 İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

rnrn

A5 Gold Finder derin altın ve define arama dedektörü 3 Mt. net 5 Mt gerçek derinliklere sahiptir. Gold finder A5 Türkçe dili dışında dünya dillerine göre tasarım ve üretim yapılmaktadır. Gold Finder A5 3 Mt ile 5 Mt. derinliklerdeki altın objeleri bronz parçaları ve paraları gümüş para ve takıları toprak altında kayaların içine yapılmış oda mezarları tünelleri kapatılmış kuyuları bulabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A5 derin arama dedektörü 41x48 büyük arama başlığı ile 5 Metrelere kadar derinlerdeki yapılmış olan yapıları ve gömülmüş olan metal içerikli objeleri bulabilme özelliği vardır. A5 Gold Finder 26x32 lik su geçirmez 2 Mt derinliğe sahip fabrika çıkış başlığı ile beraber 400 Mt alanı tarayabilen bionic AT-3 alan tarama cihazı hediyesi ile beraber full paket verilmektedir. Gold Finder A5 Aziz Bilişim Teknolojilerinin çıkartmış olduğu 2023 Dedektör teknolojileri serilerinden biridir. Gold finder A5 yarı Android Renkli 4,7 inç TFF ekran özelliği ve ara yüz tasarımı 7.4 Volt 3400 ma şarj edilebilir batarya ile ful aktif kullanım süresi 12 saat duran aralıklarla kullanım süresi 24 saattir. Piyasadaki en iyi dedektör bataryalarından dahi 3 kat fazla kullanım imkanı sunmaktadır. Gold finder üstün donanım özellikleri ve fiyatıyla satın almanız için en donanımlı define arama cihazıdır. A5 Gold Finder 26x32 arama başlığı sayesinde toprak altında bulduğu objeleri suyun içerisinde ve minerallerden etkilenmeden tespitlerini yapabilmektedir.

rnrn

rnrn

Altın ayrım özelliği ; Gold Finder A5 derin define dedektörü derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömülü olan objeleri işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir.

rnrn

Gold finder A5 26x32 lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. Gold finder A5 altın dedektörü bulunan obje ve parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 3 Mt. net 5 Mt ye kadar 41x48 derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

rnrn

rnrn

Değerli metal ayrım özelliği ; Gold Finder A5 toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 5 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. Gold Finder A5 altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. Gold finder A5 aynı zamanda 2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. Gold Finder A5 ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz. A5 define dedektörünü görmeden deneme ve testlerini yapmadan farklı bir cihaza karar vermediğiniz için haklı olduğunuzu göreceksiniz.

rnrn

rnrn

A5 Gold Finder altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir. Gold Finder A5 dedektör değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir. Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri %60 oranında kapatarak sadece değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

rnrn

 

rnrn

 

rnrn

rnrn

 

rnrn

A5 Gold Finder derin define arama dedektörü 41x48 derin arama başlığı ile toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yüksek oranda yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan Gold Finder A5 derin define dedektörü aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da tahmini ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak anlamanızı sağlar. Derin define arama dedektörü Gold Finder A5 rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği gelecek zamanın teknolojisidir.

rnrn

 

rnrn

rnrn

 

rnrn

Mineral Ayrım Özelliği ; A5 derin define arama dedektörü Gold Finder Dedektör her türlü arazi şartlarında %90 çalışabilme özelliğine sahiptir. Özellikle madenli ve mineralli topraklarda Gold Finder A5 altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir. A5 Gold Finder altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde %10 da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

rnrn

 

rnrn

rnrn

 

rnrn

Otomatik Arama ; A5 Gold Finder otomatik arama özelliği sayesinde diğer dünya dedektörlerinden farklı tasarım ve fonksiyonlarına sahiptir. Gold Finder A5 otomatik arama özelliği sayesinde demir türü metal türlerini %60 kapatarak sadece değerli metal objelerin tespitinde ve tek para aramalarında kullanım için tasarlanmıştır. Gold Finder A5 dedektörü hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Otomatik arama özelliği sayesinde özellikle adresine kargo ile cihaz alan müşterilerimizin nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. A5 cihazı otomatik aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik %60 kapatarak sadece değerli olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

rnrn

 

rnrn

 

rnrn

rnrn

 

rnrn

Cihaz ayarları ; A5 Gold Finder derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz. Gold Finder A5 dedektörü nasıl kullanabilirim ? cihaz ayarlarını karıştırabilir miyim ? gibi soruları ortadan kaldıran fabrika ayarları özelliği sayesinde sistem otomatik olarak ilk ayarlarına geri döner.

rnrn

 

rnrn

rnrn

Diller ; A5 Gold Finder altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği ergonomik tasarım son derece hafif taşınabilir yapısı sayesinde dünya ülkelerine İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Fransızca dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz. NOT : 10 adet yabancı dil yüklenmiş cihazlar için 3 gün önceden sipariş geçiniz.

rnrn

rnrn

 

rnrn

A5 Gold Finder derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 5 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Gold Finder A5 dedektör derinlik hesaplamayı otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda tahmini olarak olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

rnrn

rnrn

 

rnrn

11- Yedek Parçalar , Belgeler Ve Hizmetleri

rnrn

1- Yedek batarya sistemi cihazın içinde verilmektedir.

rnrn

2- İçinde bölmeler olan özel metal su geçirmez çanta.

rnrn

3- İstediğiniz zaman sesi sadece sizin duymanız için kulaklık.

rnrn

a ; Taşıma ile ilgili gerkeli olan fatura ve kanuni maddeler içeren yazılar

rnrn

b ; 2 yıl garanti belgesi  ve 5 yıl sorunsuz  parça garantisi.

rnrn

c ; Kullanım kitapçığı kullanım videosu 20 saat telefon hizmeti.

rnrn

d ; Adres siparişlerinde güvenli ptt kargo ile alırken ödeme seçeneği

rnrn

e; Mağaza ve showroomlarımızda ücretsiz   eğitim ve deneme imkanı.

rnrn

f ; Mağazamızda 60 farklı dedektör modellerinden istediğinizi test eğitim ve deneme imkanı. ederek karşılaştırabilirsiniz.

rnrn

 

rnrn

GOOGLE ARAMA MOTORUNA, www.azizdedektor.com YAZARAK EN İYİ MARKALARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ

rnrn

20 YILLIK UZMANLIK TECRUBESİYLE

rnrn

SİZİN BÖLGENİZE EN UYGUN YER ALTI RADARINI YADA DEDEKTÖRÜNÜ SİPARİŞ VEREBİLİR.PTT ÖDEMELİ KAPIDA KONTROLLÜ ALABİLİRSİNİZ

rnrn

 

rnrn

rnrn

0542 747 19 18 --- 0532 747 19 17 --- 0216 342 58 59

rnrn

MURATREİS MAH.NUHKUYUSU CAD.REFAH APT.289 / 6

rnrn

ALTUNİZADE / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

rn

Haritadaki Yeri
Mega Foto
kişi tarafından görüntülendi

Benzer ilanlar, Sizde Sinirsiz Ücretsiz ilan verin